Vědomostní soutěž pro žáky 8. a 9. tříd v oblasti IT o hodnotné ceny

Výsledky IT-SLOT 2021

2. kolo IT-SLOT

Ve středu 30. 3. 2022 se nejlepší soutěžící z prvního kola sešli v budově Soukromé střední školy výpočetní techniky v Praze na Proseku, aby bojovali ve finálovém kole nejen za sebe ale i za školu o velmi hodnotné ceny. Soutěžící přijeli do Prahy z různých částí celé České republiky, mezi ty nejvzdálenější patří např. Děčín, Mariánské Lázně, Velké Meziříčí, Uherský Ostroh, Hranice.  

Nejlepším řešitelem se stal Daniel Svoboda ze základní školy Buzulucká v Teplicích, na druhém místě se umístil Dennis Heršálek ze základní školy A. Bratršovského v Jablonci nad Nisou a na třetím místě skončila Michaela Janečková ze základní školy Hranice-Šromotovo.

1. kolo IT-SLOT

Prvního kola se zúčastnilo celkem 4963 žáků ze 127 škol z celé České republiky. Prvních 50 soutěžících postupuje do finále, které se uskuteční 8. prosince 2021 v Praze v budově Soukromé střední školy výpočetní techniky. Zde již soutěžící mohou vyhrát velmi hodnotné ceny.

Pořadí postupujících určuje počet správných odpovědí a při stejném počtu odpovědí rozhoduje čas, za který byly otázky zodpovězeny. Druhého kola se mohou zúčastnit nejvýše 3 žáci z jedné školy. Vedle pořadí jednotlivých soutěžících je zveřejněno i pořadí jednotlivých škol (Statistiky 2021). Všem školám jejichž žáci se probojovali do finálového kola zašleme pozvánku s harmonogramem.

 

Výsledky 2021

Finálové kolo
1. Daniel Svoboda ZŠ s RVMPP Buzulucká 392, Teplice 21:05 20 bodů
2. Dennis Heršálek ZŠ Antonína Bratršovského 31:50 20 bodů
3. Michaela Janečková Základní škola a mateřská škola Hranice, Šromotovo,příspěvková organizace 15:52 19 bodů
4. Viktor Jakovec ZŠ a MŠ Červený vrch 17:59 18 bodů
5. Tomáš Margetin ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA ROUDNICE NAD LABEM 23:21 18 bodů
6. Tereza Smetanová ZŠ T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou 24:33 18 bodů
7. Kryštof Bůcha Základní škola a Mateřská škola Cerhovice 25:45 18 bodů
8. Jonáš Bašta Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 34:47 18 bodů
9. Vojtěch Balada Polabiny - Pardubice 16:28 17 bodů
10. Josef Šedivý Základní škola a Mateřská škola Studenec 22:33 17 bodů
11. Richard Hývl Polabiny - Pardubice 25:13 17 bodů
12. Mikuláš Bartáček Základní škola Písnická v Praze 12 25:30 17 bodů
13. Tobiáš Doležal Polabiny - Pardubice 27:24 17 bodů
14. Simona Kocourková Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. 32:17 17 bodů
15. Vojtěch Dvořák Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace 34:44 17 bodů
16. Sofie Mollerová Základní škola Nýrsko, Školní ulice 15:31 16 bodů
17. Ondřej Strouhal Základní škola, Liberec, Oblačná 101/15, přísp. org. 20:27 16 bodů
18. Kryštof Brand ZŠ Dukelská Strakonice 14:53 15 bodů
19. Josef Frýdl Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace 15:15 15 bodů
20. Zuzka Ševčíková ZŠ Kamenice 24:08 15 bodů
21. Filip Štosek Základní škola, Trutnov 2, Mládežnická 536 24:28 15 bodů
22. Štěpán Verner Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 24:42 15 bodů
23. David Plicka ZŠ Dr. E. Beneše 25:00 15 bodů
24. Adam Platil ZŠ a MŠ Bílá 25:53 15 bodů
25. Matěj Kryštof Zich ZŠ a MŠ Červený vrch 26:43 15 bodů
26. Adam Lacina ZŠ Antonína Čermáka Praha 6 26:44 15 bodů
27. Jakub Busínský ZŠ a MŠ Opařany 28:57 15 bodů
28. David Vičkutkin ZŠ s RVMPP Buzulucká 392, Teplice 22:30 13 bodů
29. Jan Levínský ZŠ a MŠ Na Balabence 23:41 13 bodů
30. Pavel Folkrt ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA ROUDNICE NAD LABEM 24:51 13 bodů
31. Anna Jungmannová DOCTRINA - střední škola, základní škola a mateřská škola, s.r.o 25:43 13 bodů
32. Matyáš Hajíček Základní škola, Liberec, Oblačná 101/15, přísp. org. 31:56 13 bodů
33. Zoe Mittelmannová Základní škola Litvínovská 600 16:54 12 bodů
34. Tomáš Jestřabík Základní škola Uherský Ostroh 19:20 12 bodů
35. Mikuláš Zedníček Základní škola Velké Meziříčí, Oslavická 1800/20 20:07 12 bodů
36. Jakub Závodný Základní škola Strž, Dvůr Králové n. L. 20:29 12 bodů
37. Damian Altior ZŠ a MŠ Červený vrch 25:38 12 bodů
38. Zbyněk Hudeček Základní škola T. G. Masaryka Blatná 26:32 12 bodů
39. Lukáš Pašek ZŠ Chomutov, Na Příkopech 895 26:48 12 bodů
40. Václav Zvánovec Základní škola,Základní škola, Česká Lípa, Partyzánská 1053, př. org. 20:49 11 bodů
41. Žaneta Rozhonová ZŠ Dukelská Strakonice 24:39 11 bodů
42. Adam Leščišin Základní škola Jungmannovy sady Mělník, příspěvková organizace 26:38 11 bodů
43. Jindřich Horta Základní škola Litvínovská 600 27:17 11 bodů
44. Sofie Anna Vorlová ZŠ a MŠ Stráž nad Nisou 24:14 10 bodů
45. Sofie Anna Stančíková ZŠ Kamenice 24:34 10 bodů
46. Charlota Forstová ZŠ s RVMPP Buzulucká 392, Teplice 24:54 10 bodů
Nominační kolo
1. 120769 Základní škola, Kladno, Amálská 2511 19:22 25 bodů
2. 119083 Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. 22:14 24 bodů
3. 118514 Základní škola Nýrsko, Školní ulice 22:54 24 bodů
4. 118840 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 24:05 24 bodů
5. 117557 ZŠ T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou 26:09 24 bodů
6. 118887 ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA ROUDNICE NAD LABEM 27:55 24 bodů
7. 118068 Polabiny - Pardubice 30:00 24 bodů
8. 120801 Základní škola a Mateřská škola Studenec 17:32 23 bodů
9. 120589 DOCTRINA - střední škola, základní škola a mateřská škola, s.r.o 17:59 23 bodů
10. 120316 Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace 19:00 23 bodů
11. 120494 Základní škola,Základní škola, Česká Lípa, Partyzánská 1053, př. org. 21:06 23 bodů
12. 119473 Základní škola, Trutnov 2, Mládežnická 536 21:29 23 bodů
13. 120631 ZŠ a MŠ Červený vrch 22:38 23 bodů
14. 121782 ZÁKLADNÍ ŠKOLA, BRNO, KOŠINOVA 22, p.o. 25:20 23 bodů
15. 118754 ZŠ Kamenice 27:03 23 bodů
16. 118752 ZŠ Kamenice 28:28 23 bodů
17. 117116 ZŠ Dukelská Strakonice 28:47 23 bodů
18. 117467 Základní škola, Liberec, Oblačná 101/15, přísp. org. 28:59 23 bodů
19. 117433 ZŠ Antonína Bratršovského 30:00 23 bodů
20. 119674 ZŠ s RVMPP Buzulucká 392, Teplice 18:44 22 bodů
21. 121690 Základní škola a Mateřská škola Cerhovice 19:37 22 bodů
22. 120805 Základní škola a Mateřská škola Studenec 20:35 22 bodů
23. 119375 Základní škola Uherský Ostroh 21:43 22 bodů
24. 118044 Polabiny - Pardubice 22:50 22 bodů
25. 120633 ZŠ a MŠ Červený vrch 22:57 22 bodů
26. 119327 Základní škola Jungmannovy sady Mělník, příspěvková organizace 23:23 22 bodů
27. 119752 ZŠ s RVMPP Buzulucká 392, Teplice 23:50 22 bodů
28. 119766 ZŠ s RVMPP Buzulucká 392, Teplice 24:28 22 bodů
29. 120739 Základní škola Litvínovská 600 25:26 22 bodů
30. 122129 ZŠ a MŠ Opařany 25:29 22 bodů
31. 120642 ZŠ a MŠ Červený vrch 26:01 22 bodů
32. 117447 ZŠ a MŠ Benešov, Na Karlově 372 27:35 22 bodů
33. 118707 Základní škola Velké Meziříčí, Oslavická 1800/20 28:42 22 bodů
34. 119758 ZŠ s RVMPP Buzulucká 392, Teplice 28:52 22 bodů
35. 121822 Základní škola a mateřská škola Hranice, Šromotovo,příspěvková organizace 28:56 22 bodů
36. 122057 ZŠ Dr. E. Beneše 29:56 22 bodů
37. 117104 ZŠ Dukelská Strakonice 12:41 21 bodů
38. 117506 Základní škola, Liberec, Oblačná 101/15, přísp. org. 15:12 21 bodů
39. 117577 ZŠ Chomutov, Na Příkopech 895 17:09 21 bodů
40. 117954 Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235 17:40 21 bodů
41. 118041 Polabiny - Pardubice 18:59 21 bodů
42. 121571 ZŠ Antonína Čermáka Praha 6 19:03 21 bodů
43. 118064 Polabiny - Pardubice 19:14 21 bodů
44. 119672 ZŠ s RVMPP Buzulucká 392, Teplice 19:30 21 bodů
45. 122017 ZŠ a MŠ Bílá 19:34 21 bodů
46. 118692 Základní škola a Mateřská škola Litvínov, Podkrušnohorská 1589, okres Most 20:52 21 bodů
47. 121343 Základní škola Strž, Dvůr Králové n. L. 22:09 21 bodů
48. 118874 ZÁKLADNÍ ŠKOLA A MATEŘSKÁ ŠKOLA ROUDNICE NAD LABEM 23:14 21 bodů
49. 118838 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 23:49 21 bodů
50. 121088 Základní škola, Žatec, Petra Bezruče 2000, okres Louny 23:59 21 bodů
Pořadatel:
Partneři: