Vědomostní soutěž pro žáky 8. a 9. tříd v oblasti IT o hodnotné ceny

Finálové kolo IT-SLOT 2017

Historie

Výsledky 2017

Finálové kolo
1. Richard Lízner ZŠ Kamenice 22:16 23 bodů
2. Jakub Štefan Základní škola Jungmannovy sady Mělník, příspěvková organizace 30:52 23 bodů
3. Natálie Prušáková ZŠ Dukelská Strakonice 16:05 22 bodů
4. Vojtěch Peroutka Základní škola Písnická v Praze 12 18:04 22 bodů
5. Hynek Fišera ZŠ a MŠ Štefcova, HK 19:00 22 bodů
6. Dominik Šimon 1. ZŠ Říčany 19:29 22 bodů
7. Simona Hegarová Základní škola a mateřská škola Hranice, Šromotovo,příspěvková organizace 17:28 21 bodů
8. Arnošt Trtúšek 3.ZŠ Beroun 19:18 21 bodů
9. Tomáš Podzimek Základní škola a Mateřská škola Studenec 21:57 21 bodů
10. Martin Plachý ZŠ a MŠ L.Kuby 48, České Budějovice 15:20 20 bodů
11. Marek Prokopec Základní škola Písnická v Praze 12 23:06 20 bodů
12. Erik Scholz Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235 26:08 20 bodů
13. Vojtěch Jungmann DOCTRINA - střední škola, základní škola a mateřská škola, s.r.o 29:30 20 bodů
14. Michal Pácalt Polabiny - Pardubice 19:09 19 bodů
15. Jakub Haymann ZŠ a MŠ L.Kuby 48, České Budějovice 23:55 19 bodů
16. Adam Bělov Základní škola, Praha 10, nám. Bří Jandusů 2 24:39 19 bodů
17. Vít Vaník Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. 17:09 18 bodů
18. Adam Kolník ZŠ Dr. E. Beneše 19:24 18 bodů
19. Vítězslav Setnička 2.základní škola Bezručova Říčany, příspěvková organizace 21:57 18 bodů
20. Matěj Bret ZŠ nám. Míru 128, Nový Bor 23:25 18 bodů
21. Štěpán Šípal Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace 35:00 18 bodů
22. Jan Bouda ZŠ nám. Míru 128, Nový Bor 18:17 17 bodů
23. Ondřej Čermák ZŠ T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou 21:08 17 bodů
24. Jana Špatenková Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235 24:39 17 bodů
25. Anna Krausová ZŠ s RVMPP Buzulucká 392, Teplice 30:12 17 bodů
26. Ema Burgerová ZŠ s RVMPP Buzulucká 392, Teplice 35:00 17 bodů
27. David Nguyen Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace 21:14 16 bodů
28. Filip Svoboda ZŠ Boskovice 24:24 16 bodů
29. Václav Štefček Polabiny - Pardubice 26:27 16 bodů
30. Filip Laur ZŠ Chomutov, Na Příkopech 895 15:54 15 bodů
31. Lukáš Vitvar 1. ZŠ Říčany 20:41 15 bodů
32. Ondřej Bielák Polabiny - Pardubice 21:21 15 bodů
33. Kateřina Novotná Základní škola, Liberec, Oblačná 101/15, přísp. org. 22:50 15 bodů
34. Prokop Řehák Základní škola, Praha 4, Táborská 45 23:20 15 bodů
35. Michal Tomáš Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. 26:20 15 bodů
36. Daniel Šrámek Základní škola a mateřská škola Hranice, Šromotovo,příspěvková organizace 32:21 15 bodů
37. Viktorie Plhalová Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace 16:24 14 bodů
38. Tomáš Jakl Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 20:16 14 bodů
39. Václav Vichta ZŠ Kamenice 22:00 14 bodů
40. Ondřej Petrů Základní škola, Trutnov 2, Mládežnická 536 24:52 14 bodů
41. Jan Červenka Základní škola a Mateřská škola Kladno, Zd. Petříka 1756 25:43 14 bodů
42. Nghiem Hai Yen Trinhová Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. 25:09 13 bodů
43. Ondřej Begy Základní škola, Žatec, Petra Bezruče 2000, okres Louny 35:00 13 bodů
44. Renata Vojáčková Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. 19:50 11 bodů
45. Markéta Šestáková ZŠ Kamenice 30:17 11 bodů
46. Iva Knaizlová Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. 23:54 10 bodů
47. Kateřina Vocílková Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. 35:00 10 bodů
Nominační kolo
1. 102693 ZŠ Dukelská Strakonice 29:28 25 bodů
2. 103467 Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. 13:21 24 bodů
3. 103471 Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. 14:09 24 bodů
4. 103468 Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. 15:00 24 bodů
5. 103435 Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. 17:16 24 bodů
6. 100840 ZŠ nám. Míru 128, Nový Bor 21:10 24 bodů
7. 102057 3.ZŠ Beroun 25:16 24 bodů
8. 103449 Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. 14:48 23 bodů
9. 103447 Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. 15:37 23 bodů
10. 101334 ZŠ Kamenice 19:14 23 bodů
11. 105391 ZŠ a MŠ L.Kuby 48, České Budějovice 20:46 23 bodů
12. 102795 Základní škola a Mateřská škola Mšené-lázně, okres Litoměřice, příspěvková organizace 27:47 23 bodů
13. 104126 1. ZŠ Říčany 30:00 23 bodů
14. 103415 Základní škola a mateřská škola Hranice, Šromotovo,příspěvková organizace 30:00 23 bodů
15. 104049 Základní škola, Trutnov 2, Mládežnická 536 14:46 22 bodů
16. 103286 DOCTRINA - střední škola, základní škola a mateřská škola, s.r.o 17:49 22 bodů
17. 104799 Základní škola, Praha 4, Táborská 45 18:29 22 bodů
18. 100795 Polabiny - Pardubice 23:54 22 bodů
19. 101277 Základní škola Jungmannovy sady Mělník, příspěvková organizace 24:03 22 bodů
20. 103496 Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. 25:10 22 bodů
21. 102056 Základní škola, Praha 10, nám. Bří Jandusů 2 26:44 22 bodů
22. 102196 ZŠ Boskovice 26:46 22 bodů
23. 101136 ZŠ T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou 27:30 22 bodů
24. 101353 ZŠ Kamenice 28:05 22 bodů
25. 101736 ZŠ s RVMPP Buzulucká 392, Teplice 28:16 22 bodů
26. 105036 FAKULTNÍ ZÁKLADNÍ ŠKOLA Pedagogické fakulty UK 28:16 22 bodů
27. 103812 Základní škola a Mateřská škola Kladno, Zd. Petříka 1756 29:34 22 bodů
28. 104119 1. ZŠ Říčany 29:42 22 bodů
29. 104694 Základní škola Děčín VI, Na Stráni 879/2, příspěvková organizace 30:00 22 bodů
30. 103426 Základní škola a mateřská škola Hranice, Šromotovo,příspěvková organizace 30:00 22 bodů
31. 101417 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 15:22 21 bodů
32. 101886 ZŠ Dr. E. Beneše 16:01 21 bodů
33. 101875 Základní škola, Liberec, Oblačná 101/15, přísp. org. 16:54 21 bodů
34. 101262 Základní škola a Mateřská škola Studenec 17:06 21 bodů
35. 103124 ZŠ a MŠ Štefcova, HK 17:34 21 bodů
36. 104115 Základní škola Písnická v Praze 12 19:05 21 bodů
37. 104270 Základní škola Židlochovice, okres Brno-venkov, příspěvková organizace 19:24 21 bodů
38. 105396 ZŠ a MŠ L.Kuby 48, České Budějovice 19:29 21 bodů
39. 104524 ZŠ Chomutov, Na Příkopech 895 19:54 21 bodů
40. 104114 Základní škola Písnická v Praze 12 20:21 21 bodů
41. 105310 2.základní škola Bezručova Říčany, příspěvková organizace 20:46 21 bodů
42. 100811 Polabiny - Pardubice 21:08 21 bodů
43. 103850 Základní škola, Žatec, Petra Bezruče 2000, okres Louny 21:13 21 bodů
44. 102974 Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235 22:03 21 bodů
45. 101324 ZŠ Kamenice 23:24 21 bodů
46. 100816 Polabiny - Pardubice 23:58 21 bodů
47. 102979 Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235 24:45 21 bodů
48. 100824 ZŠ nám. Míru 128, Nový Bor 25:08 21 bodů
49. 101727 ZŠ s RVMPP Buzulucká 392, Teplice 25:10 21 bodů
50. 104899 ZŠ Praha 7, Korunovační 8 25:40 21 bodů
Pořadatel:
Partneři: