Vědomostní soutěž pro žáky 8. a 9. tříd v oblasti IT o hodnotné ceny

Výsledky 11. ročníku IT-SLOTu

Zveřejnění jmen nejlepších

Uvádíme pouze ta jména soutěžících, od kterých jsme dostali souhlas se zveřejněním.

Výsledky

1. kolo - finálové kolo
1. Jestřabík Tomáš Základní škola Uherský Ostroh 25 bodů 19:16
2. Korbová Klára Základní škola a Mateřská škola Kladno, Zd. Petříka 1756 25 bodů 29:17
3. 116821 Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. 25 bodů 30:00
4. Jungmannová Anna DOCTRINA - střední škola, základní škola a mateřská škola, s.r.o 24 bodů 15:30
5. Hajnyš Lukáš Základní škola Strž, Dvůr Králové n. L. 24 bodů 21:49
6. 114737 ZŠ s RVMPP Buzulucká 392, Teplice 24 bodů 24:09
7. 116649 ZŠ Campanus 24 bodů 24:39
8. Fontánová Rosalie Anna Základní škola a Mateřská škola Kladno, Zd. Petříka 1756 24 bodů 30:00
9. 116872 Základní škola JIH, Mariánské Lázně, Komenského 459, p.o. 24 bodů 30:00
10. 114001 ZŠ Dukelská Strakonice 23 bodů 08:20
11. 117037 ZŠ a MŠ Červený vrch 23 bodů 15:48
12. Skála Ondřej ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2116 23 bodů 15:49
13. 113989 ZŠ Dukelská Strakonice 23 bodů 19:44
14. Moc Jakub Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235 23 bodů 22:37
15. Filippi Veronika Základní škola a Mateřská škola Kladno, Zd. Petříka 1756 23 bodů 24:05
16. Beránek Lukáš Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy 23 bodů 24:48
17. 116554 ZŠ Campanus 23 bodů 25:11
18. Šebová Radka Základní škola a mateřská škola Batelov 23 bodů 25:59
19. Kolouchová Kristýna Základní škola a Mateřská škola Kladno, Zd. Petříka 1756 23 bodů 26:20
20. 116459 Základní škola Litvínovská 600 23 bodů 26:53
21. Cacek Michal ZŠ a MŠ T. G. Masaryka Drásov, příspěvková organizace 23 bodů 27:04
22. 113971 ZŠ Dukelská Strakonice 23 bodů 27:09
23. 114003 ZŠ Dukelská Strakonice 23 bodů 29:22
24. 114816 ZŠ T. G. Masaryka Hodkovice nad Mohelkou 23 bodů 29:30
25. 114779 ZŠ s RVMPP Buzulucká 392, Teplice 23 bodů 29:31
26. Vejražka Jakub Základní škola Písnická v Praze 12 23 bodů 29:54
27. 113981 ZŠ Dukelská Strakonice 23 bodů 30:00
28. Říha Matyáš Základní škola Písnická v Praze 12 22 bodů 08:54
29. 117013 Základní škola Jihlava, Seifertova 5, příspěvková organizace 22 bodů 14:04
30. 116676 ZŠ Campanus 22 bodů 16:11
31. Špalek Petr ZŠ a MŠ Kladno, Vodárenská 2116 22 bodů 16:21
32. 114933 Fakultní základní škola Chodovická 22 bodů 18:26
33. 114797 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 22 bodů 19:30
34. Kníže Filip ZŠ Brno, Novolíšeňská 22 bodů 21:12
35. Stodola Vítězslav Polabiny - Pardubice 22 bodů 22:12
36. Dušek Jiří Základní škola Schulzovy sady, Dvůr Králové nad Labem, Školní 1235 22 bodů 22:21
37. 116491 ZŠ Campanus 22 bodů 23:32
38. Lahuta Adam ZŠ Campanus 22 bodů 24:52
39. 116462 Základní škola Litvínovská 600 22 bodů 24:55
40. Weber Denis Základní škola Nýrsko, Školní ulice 22 bodů 25:07
41. 114812 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 22 bodů 26:04
42. Wandrol Jan Polabiny - Pardubice 22 bodů 26:08
43. 116660 ZŠ Campanus 22 bodů 26:14
44. 114884 Fakultní základní škola Chodovická 22 bodů 28:32
45. Řehounek Filip Polabiny - Pardubice 22 bodů 28:49
46. Billová Tereza ZŠ a MŠ MUDr. Emílie Lukášové Ostrava-Hrabůvka 22 bodů 29:30
47. 114638 ZŠ s RVMPP Buzulucká 392, Teplice 22 bodů 29:48
48. 114743 ZŠ s RVMPP Buzulucká 392, Teplice 22 bodů 30:00
49. 114799 Základní škola, Praha 4, Mendelova 550 22 bodů 30:00
50. Eliáš David 2.základní škola Bezručova Říčany, příspěvková organizace 22 bodů 30:00
Pořadatel:
Partneři: